• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3380
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 1
 • 1
 • 6

Në rrugën ''E Barrikadave'', jepet me qira apartament 1+1.

Në rrugëne Barrikadave , prane gjimnazit “Partizani” jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti është i organizuar me një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket , një dhomë gjumi, koridor, një ballkon dhe një tualet. Ndodhet ne katin e VI-të të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë te Tiranës qe te ofron shume facilitete te nevojshme, jepet i mobiluar, për banim. Cmimi 300 euro/ muaj

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme