• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3379
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 8

Prane Zogut te Zi, tek "Ring Center" jepet me qira apartament 2+1.

Prane Zogut te Zi, tek "Ring Center" jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shume cilësor, janë aplikuar teknologjite e fundit te materialeve te ndertimit. Apartamenti ka nje planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët me dalje në ballkon, një koridor, një dhomë matrimoniale me tualet dhe me ballkon te vecuar, një dhomë fëmijësh, tualeti i zones se dites dhe nje dhome e pershtatshme per lavanteri. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona në të cilën ndodhet pallati ka pothuajse të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme