• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3378
 • Type: Apartment
 • 64.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet apartament 1+1 me qera në ‘’Bllok’’.

Jepet apartament 1+1 me qera në ‘’Bllok’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, tualet si dhe një ballkon me pamje shumë të bukur. Ndodhet në katin e VI- të të një pallati të ri me ashensor, dhe me një sipërfaqe prej 64m2. Apartamenti është i mobiluar . Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme