• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3374
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 5.2€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyra tek ''Stadiumi Dinamo''.

Jepet me qira zyra tek ''Stadiumi Dinamo''. Zyra ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Ka një siperfaqe prej 115 m2 , është I organizuar në tre dhoma me sipërfaqe të konsiderueshme, një tualet dhe një ballkon. Ambjenti ndodhet në kati e 2 të një pallati te ri . Zyrat jane me drite natyrale pasi preket nga drita e diellit gjate gjithe dites. Zyrat jepen të pamobiluara. Mjediset e shkalleve jane te mirembajtura dhe te survejuara me kamera. Ambjenti gjithashtu të ofron edhe një post parking kundrejt një pagese prej 100 euro/muaj. Cmimi total 600 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme