• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3373
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 4.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 2
 • 0
 • 5

Jepet me qira Dublex tek rruga Mine Peza

Jepet me qira Dublex tek Mine Peza'' Jepet me qira Dublex tek rruga Mine Peza prane tunelit. Dublexi ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 115m2. Kati I parë është 90 m2 dhe kati I dytë është 25 m2 . Eshtë I organizuar në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjie me kuzhine te perbashket, 1 tualet, një verandë me sipërfaqe të konsiderueshme. Pjesa e siperme e dublexit mund te shfrytezohet per zyre personale. Gjithashtu ka akses në rrugën kryesore dhe facilitete të shumta. Cmimi është 500 euro/muaj. Nese I interesuari paguan nje vit ne dore dublexi jepet 450 euro.

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme