• image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
 • image 260 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3366
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 2000€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 9

Shitet apartament 3+1 në Rrugën ''Ismail Qemali'' , në Bllok.

Shitet apartament 3+1 në Rrugën ''Ismail Qemali'' , në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri me një siperfaqe prej 130 m2. Apartamenti është I organizuar ne ambjent ndenje dhe gatimi të vecante, korridor , tre dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti ështe i rikonstruktuar dhe ka një orientim nga Jugu cka të mundëson një ndricim natyral gjatë ditës. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 2000 euro/m2. Total 260 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme