• image 38 000.00€ For sale
 • image 38 000.00€ For sale
 • image 38 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3365
 • Type: Apartment
 • 47.00m2
 • Cmimi/m2: 808€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, tek ish-Markata e vjeter.

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, tek ish-Markata e vjeter. Apartamenti ka një sipërfaqe neto 47 m2, i vendosur në katin e III-të një ndërtese ekzistuese. Eshtë i organizuar në një dhomë ndjenje me kuzhine te perbashketdhe aneks, një dhomë gjumi, tualet dhe korridor. Zoteron certifikate pronesie. Cmimi total 38000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 47
 • Siperfaqe neto : 47
You dont have any videos

Prona te ngjashme