• image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3358
 • Type: Apartment
 • 84.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 "Kthesa e Kamzes"

Shitet apartament 2+1 tek pallati i verdhe tek "Kthesa e Kamzes" me siperfaqe 90 m2 bruto dhe 84 m2 neto. Ndodhet ne katin e 5-ste te nje pallati te ri 9-katesh te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi lindje-perendim I pajisur me certifikate pronesie( hipoteke) Cmimi 45000 euro Cmimi per /m2 - 500 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91
 • Siperfaqe neto : 84
You dont have any videos

Prona te ngjashme