• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3352
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 1

Jepet me qira Super apartament 2 + 1 në Rezidencën" Kodra e Diellit".

Jepet me qira Super apartament 2 + 1 në Rezidencën" Kodra e Diellit". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2, i organizuar ne nje dhome te bollshme ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, njëra prej të cilave është matrimoniale, 2 banjo dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti është i mobiluar shumë mirë dhe me të gjitha kushtet e nevojshme dhe pajisjet elektromotore. Ndriçimi i apartamentit është shumë i mirë, si dhe siguron ndriçim të mirë natyror gjatë gjithë ditës. Ndodhet në katin e parë të një ndërtese të mire administruar . Zona ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Cmimi 600 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme