• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3344
 • Type: Apartment
 • 180.00m2
 • Cmimi/m2: 3.3€
 • Tirana - Tirana
 • 4
 • 4
 • 6

Jepet apartament 4+1+4 tualete me qira ne rrugen Bill Kllinton , shume prane mbikalimit.

Jepet apartament 4+1+4 tualete me qira ne rrugen Bill Kllinton , shume prane mbikalimit. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, 4 dhoma gjumi te mobiluara te gjitha , 4 tualete dhe 2 ballkone, ka një sipërfaqe prej 180.80 m2. Ndodhet në katin e VI-të ( papafingo) një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor. Ne cmim perfshihet nje vend parkimimi I blinduar. Apartamenti ka shumë dritë, dhe është I mobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Cmimi 600 euro/muaj .

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 180
You dont have any videos

Prona te ngjashme