• image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
 • image 4 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3342
 • Type: Apartment
 • 400.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 4
 • 3
 • 4

Jepet me qira Vilë 4-katëshë, brënda në Rezindecë, pranë Tegut.

Jepet me qira Vilë 4-katëshë, brënda në Rezindecë, pranë Tegut. Vila ndodhet në një nga komplekset më të preferuara në Tiranë. Ka sipërfaqe ndërtimi 400m2 dhe truall 1000m2, ku secili kat është 100 m2. Vila është e organizuar në 4 kate,ku njëri kat është në -1, ku nw katin -1 ndodhet nje depo gjithashtu edhe një ambjent për palestër, ndërsa në katin 1 ndodhet ambjenti I gatimit I vecuar nga ai ndenjës, një tualet. Në katin e 2 dhe të 3 ndodhen gjumat e gjumit me tualetet përkatëse. Mobilimi eshte shumë cilesor dhe modern, duke nisur që nga kopshti e deri tek zgjedhja e mobiljeve cdo gjë është e kuruar me detaj. Tualetet janë me pllaka dhe hidrosanitare cilësore. Veranda ka një pamje të mrekullueshme , vila gjithashtu të ofron edhe një pishinë. Cmimi 4000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1000
 • Siperfaqe neto : 400
You dont have any videos

Prona te ngjashme