• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3341
 • Type: Apartment
 • 450.00m2
 • Cmimi/m2: 3.3€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 4
 • 3
 • 3

Vilë 3-kateshe me qera pranë Akacia 2.

Vilë 3-kateshe me qera pranë Akacia 2. Vila ndodhet në një kompleks vilash të qetë e shumë të preferuar si nga të huajt dhe vendasit. Ofron siperfaqe trualli prej 700 m2, dhe ndërtimi 450m2, ku secili kat është 150m2. Vila është e organizuar në 3 kate si me poshte: Kati i pare ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, tualet dhe verande. Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkone. Kati i trete ka nje dhome te madhe matrimoniale, tualet dhe ballkon te madh. Vila ofrohet pjesërisht e mobiluar, dhomat e gjumit janë të shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila. Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale. Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e një-dy makinave. Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe nje infrastukture te rregullt. Cmimi: 1500 Euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 700
 • Siperfaqe neto : 450
You dont have any videos

Prona te ngjashme