• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3338
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 1.75€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qira kati I 3 I një vile tek Xibraku.

Jepet me qira kati I 3 I një vile tek Xibraku. Vila është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy tualete, një ballkon. Vila është e mobiluar me të gjitha mobiljet e nevojshme dhe ka një sipërfaqe ndërtimi prej 200 m2 bashkë me verandën. Zona është shumë e zhvilluar ku do te gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme. Në cmim përfshihet edhe një post parkimi. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme