• image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3326
 • Type: Apartment
 • 280.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 3
 • 2
 • 3

Apartament per shitje 3+1 te Komuna e Parisit

Shitet apartmaneti 3+1 ne rrugën Medar Shtylla. Apartamneti ndodhet ne katin e tretë të një pallati tre katësh me nje sipërfaqe 280m2. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhine te perbashket. Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner, ku njëra prej tyre ështe e ndertuar me tavan të pjerrët te veshur me dru cilesor e cila munde te shërbej mjaftë mire si një studio. Te gjitha dhomat lidhen me njëra-tjetren dhe me ambientin e ndenjes I cili eshtë gjysëm I ndarë ku në njërën anë ndodhet dhe një oxhak funksional, me nje koridor tepër te bollshëm, në të cilen ndodhen dhe dy hapësira qe mundë të shërbejne si garderobe. Apartamenti ofron dhë një verande gjysëm te mbuluar me një pamje interesante te lagjes, qe lidhet nepermjet koridorit dhe soxhornos. Apartamenti është i pajisur me Certifikatë Pronësie dhe shitet bosh. Cmimi total 336000 euro I diskutushëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : -4
You dont have any videos

Prona te ngjashme