• image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
 • image 40 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3312
 • Type: Apartment
 • 52.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 në Laprakë.

Shitet apartament 1+1 në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një ndërtese të re, në një zonë të qetë që ofron shumë komoditet. Është I organizuar në një dhomë gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një tualet dhe një ballkon. Ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe është I paisur me dokumentacion të plotë hipotekor. Cmimi total 40.000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 52
 • Siperfaqe neto : 52
You dont have any videos

Prona te ngjashme