• image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3305
 • Type: Apartment
 • 32.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet garzoniere 32 m2 tek Mine Peza pranë Prokurorisë.

Shitet garzoniere 32 m2 tek Mine Peza pranë Prokurorisë. Garzonierja është e organizuar në një ambient të madh, korridor, ballkon dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e parë të një pallati ekzistues. Apartamenti është me të gjitha dokumentacionin përkatës. Cmimi Total 32000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 32
 • Siperfaqe neto : 32
You dont have any videos

Prona te ngjashme