• image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3301
 • Type: Apartment
 • 137.33m2
 • Cmimi/m2: 1820€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 3
 • 2
 • 9

Shitet apartament 3+1 shumë pranë qendrës.

Shitet apartament 3+1 shumë pranë qendrës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 137.33 m2, ndodhet në katin e nënte të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët të madh ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi,nje ballkon me madhësi të konsiderueshme dhe dy tualete .Çmimi 1820 euro/m2 Cmimi total: 250.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 137.33
You dont have any videos

Prona te ngjashme