• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3300
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 3.4€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 4

Jepet apartament me qira 2+1 tek Rruga Fuat Toptani

Jepet apartament me qira 2+1 te Rruga Fuat Toptani. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 120 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + kuzhine te perbashket ,1 tualet dhe 3 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 dhe jepet I mobiluar dhe ne cdo dhome ka kondicioner . Çmimi: 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 86
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme