• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3299
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 4.9€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 2

Tek rr. "Naim Frasheri", jepet apartament me qira 2+1

Tek rr. 'Naim Frasheri', jepet apartament me qira 2+1. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës dhe ka një siperfaqe prej 65 m2. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje + kuzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të dhe jepet I mobiluar. Çmimi: 320 euro/muaj. .

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme