• image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3296
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 714€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 në Yzberish.

Shitet apartament 1+1 në Yzberish. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70m2, ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri IX katësh. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshtë i pajisur me çerifikatë pronësie. Cmimi Total 50.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme