• image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
 • image 228 800.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3292
 • Type: Apartment
 • 143.00m2
 • Cmimi/m2: 1600€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e "Elbasanit"

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen e "Elbasanit". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, me cilesi shume te mire, ne nje zone shume te mire dhe te qete te Tiranes. Eshte i organizuar ne kuzhinë, dhome ndënje, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Jepet plotësisht i mobiluar, shumë modern, bashkëkohor, me pajisje shumë cilësore. Çmimi: 700 euro / muaj (e diskutueshme) Shitet: 1600 euro/m2

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 143
You dont have any videos

Prona te ngjashme