• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3287
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Dibrës.

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e VII-te të një pallati të ri me ashensor, tepër cilësor, me një sipërfaqe prej 70 m2. Është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballko. Apartamenti ka një mobilim bashkëkohor, ka sistwm ngrohje-ftohje, dhe jepet vetem për të huaj. Çmimi: 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme