• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3285
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 4.6€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga e Kavajës’’.

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Rruga e Kavajës’’. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës. Ka një sipërfaqe prej 60 m2, dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon të madh. Jepet totalisht I mobiluar. Çmimi: 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme