• image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
 • image 300 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3284
 • Type: Apartment
 • 420.00m2
 • Cmimi/m2: 2112€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Priftit
 • 7
 • 2
 • 1

Shitet shtëpi private 3- katëshe te Kodra Priftit

Shitet shtëpi private 3- katëshe te Kodra Priftit Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 142m2 dhe 700m2 truall i gjithi, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. Kati përdhe funksionon si një garazh me qepen. Kati I parë është I organizuar në dhomë ndenje dhe gatimi I vecuar, një dhomë gumi matriomaniale, një tualet dhe koridor. Kati I dytë ka tre dhoma gjumi, koridor, dhe tualet. Kati I tretë është një dhomë dhe pjesa tjetër është hapsirë boshe, dhe shërben si papafingo. Vila ka sistem ujesjellesi te rregullt, dhe në oborr mund të parkohen 2-3 makina. Vila është i pajisur me certifikate pronësie gjithashtu po rikonstruktohet. Cmimi per qera 700 euro/muaj Cmimi 300.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Truall/ toke : 7000
 • Siperfaqe neto : 142
You dont have any videos

Prona te ngjashme