• image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
 • image 87 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3283
 • Type: Apartment
 • 72.00m2
 • Cmimi/m2: 73.3€
 • Tirana - Tirana - Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi"
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 te Tregu Elektrik.

Shitet apartament 1+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 73.3 m2, dhe neto 63.07 m2, e vendosur në katin e tretë të një ndërtese të re me ashensor. Eshtë i organizuar në një dhomë ndjenje me kuzhine te perbashket, një dhomë gjumi, tualet, korridor dhe një ballkon. Orientimi i apartamentit është nga lindja, gjë që mundëson një ndricim natyral gjatë dites. Banesa eshte e mobiluar. Cmimi: 1200 euro / m2 Cmimi total 87.500 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 72
You dont have any videos

Prona te ngjashme