• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3282
 • Type: Apartment
 • 108.00m2
 • Cmimi/m2: 3.6€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet apartament me qira 2+1 tek Komuna Parisit

Apartamenti ndodhet në një zonë te aksesueshme te Tiranës shumë pranë qëndrës.Apartamenti është I mobiluar me kushte bashkëkohore,është I organizuar në dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët,dy dhoma gjumi me dy tualete dhe ballkon.Apartamneti ka një sipërfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e III të një pallati te ri me ashensor.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 108
You dont have any videos

Prona te ngjashme