• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3281
 • Type: Apartment
 • 73.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira super apartament 1+1 në "Don Bosko".

Jepet me qira super apartament 1+1 në "Don Bosko". Apartamenti ka një sipërfaqe prej 73 m2, të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në sallon ndjenje, i përbashkët me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Eshtë i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 73
 • Siperfaqe neto : 73
You dont have any videos

Prona te ngjashme