• image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3279
 • Type: Apartment
 • 230.00m2
 • Cmimi/m2: 15.2€
 • Tirana - Tirana
 • 1
 • 1

Jepet me qera dyqan Rrugën e Mine Peza.

Jepet me qera dyqan Rrugën e Mine Peza. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 230m2 një zonë me shumë prespektivë dhe me me hapesirë të shfrytëzueshme. Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore me. Ambienti i gjithi është i shfrytëzueshëm për cdo lloj biznesi dhe aktiviteti të ndryshëm. Për më shumë detaje kontaktoni Albanën në numrin +355 69 524 9139 Cmimi 3500 euro/muaj përfshirë edhe taksa

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 230
 • Siperfaqe neto : 230
You dont have any videos

Prona te ngjashme