• image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
 • image 138 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3278
 • Type: Apartment
 • 103.40m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Prane Selvise
 • 2
 • 2
 • 3

Shitet apartament 2+1, prane Selvise dhe gjimnazit 'Partizani"

Shitet apartament 2+1 në prane Selvise dhe gjimnazit 'Partizani". Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi të ri shumë cilësor, VIII katësh. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 115.38 m2, dhe sipërfaqe neto 103.4 m2. Është I organizuar në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi të perbashket, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale që ka një tualet brënda, një dhomë fëmijësh, tualet, edhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Orientimi veri-lindje Çmimi 1200 euro/m2 Cmimi total 138.500 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115.38
 • Siperfaqe neto : 103.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme