• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3276
 • Type: Apartment
 • 450.00m2
 • Cmimi/m2: 4.4€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
 • 5
 • 3
 • 3

Jepet me qera vile 3 kateshe .

Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe totale 440m2, ku secili kat ka nje siperfaqe prej 150m2 . Shtepia ndodhet 8 minuta nga rruga e Kavajes si dhe 4 minuta nga fusha e aviacionit. Zona ju siguron qetesi, pamje nga lindja ,jugu,perendimi si dhe veriu, si dhe fasilitete te shumta. Perberja e viles: 2 dhoma ndenje ,1 guzhine, 5 dhoma gjumi,3 banjo. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket ,te mobiluara ne menyre klasike .Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket. Dhomat kane te dalje ne ballkon. Sistem ngrohje me kaldaja, 2 oxhaqe te ndodhur ne katin e 2 dhe te 3 . Vila ju siguron nje zyre ku mund te punoni te qete . Kamera sigurie dhe dera e jashtme eshte me komandim nga jashte dhe nga brenda ( hapet dhe mbyllet nga nje distance e caktuar ). Vila ka nje oborr te kendshem si dhe ballkoni eshte I kompletuar me tavoline dhe karrige per te shijuar qetesine qe I fal pozicioni ku ndodhet shtepia.Per efekt pastertie tapetet nuk jane ne foto por eshte e kompletuar.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 450
 • Siperfaqe neto : 450
You dont have any videos

Prona te ngjashme