• image 96 900.00€ For sale
 • image 96 900.00€ For sale
 • image 96 900.00€ For sale
 • image 96 900.00€ For sale
 • image 96 900.00€ For sale
 • image 96 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3274
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 5

Shitet apartament 2+1 Tek Hipoteka, pranë Kompleksit Panorama.

Shitet apartament 2+1 Tek Hipoteka, pranë Kompleksit Panorama. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 102 m2, dhe neto 92 m2, ndodhet në katin e V të të një pallati të ri me ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe ngrenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Orientimi I apartamenti është nga jugu, cka të mundëson një ndircim natyral gjatë dityës. Apartamenti shitet I mobiluar. Për më shumë detaje kontaktoni Albanën në numrin +355 69 524 9139 Çmimi: 950 euro/m2 Çmimi total 96.900 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 92
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme