• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3273
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e kavajes
 • 2
 • 1

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Kavajës’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Kavajës’’. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallat të ri me ashensor, tepër cilësor, në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës.Ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi një tualet dhe një ballkon të madh. Jepet totalisht I mobiluar. Për më shumë detaje kontaktoni Albanën në numrin +355 69 524 9139 Çmimi: 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme