• image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
 • image 89 610.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3269
 • Type: Apartment
 • 77.70m2
 • Cmimi/m2: 870€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Ali Demi” prane shkolles "Kushtrimi i Lirise" .

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Ali Demi” pranë shkollës "Kushtrimi i Lirise". Apartamenti ndodhet në një godinë banimi dhe shërbimesh V dhe VII kate, me një kat parkimi nën tokë. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri V katësh. Është I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 103m2 dhe neto 77.7 m2. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi, por nuk është I përfshirë në cmim që kushton 12000 euro. Cmimi 870 euro/m2 Cmimi total 89.610 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Siperfaqe neto : 77.7
You dont have any videos

Prona te ngjashme