• image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
 • image 100 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3267
 • Type: Apartment
 • 52.60m2
 • Cmimi/m2: 1901€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet dyqan 52.6 m2, tek rruga Medar Shtylla.

Shitet dyqan 52.6 m2, tek rruga Medar Shtylla. Dyqani ndodhet në katin e I –rë të një pallati të ri, me një lartësi 4 m dhe me një fasadë xhami, një tualet. Dyqani me pare ka sherbyer si pastrim kimik, por është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie dhe gjithe dokumentacionin perkates. Cmimi 100.000 euro ose 110.000 euro me gjithee paisjet te pastrimit kimik ( ne gjendje optimale) te perfshira

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 52.6
 • Siperfaqe neto : 52.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme