• image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
 • image 110 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3266
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Haxhi Dalliu.

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Haxhi Dalliu. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme që të ofron shumë facilitate të shumta. në rrugën Haxhi Dalliu, të ofron një pamje fantastikeApartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2, ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri VIII-të katësh me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është I pabanuar më parë dhe është në process hipotekimi. Çmimi 1300 euro/m2 Cmimi total: 110.500 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme