• image 95 450.00€ For sale
 • image 95 450.00€ For sale
 • image 95 450.00€ For sale
 • image 95 450.00€ For sale
 • image 95 450.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3264
 • Type: Apartment
 • 73.40m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës.

Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës. Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme në rrugën Haxhi Dalliu. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 73.4 m2, ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është I pabanuar më parë Çmimi 1300 euro/m2 Cmimi total: 95.450 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 73.4
 • Siperfaqe neto : 73.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme