• image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3263
 • Type: Apartment
 • 72.10m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1

Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës.

Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.1 m2, ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është I pabanuar më parë Çmimi 1300 euro/m2 Cmimi total: 93.750 euro

 • Siperfaqe totale : 72.1
 • Siperfaqe neto : 72.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme