• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3259
 • Type: Apartment
 • 72.00m2
 • Cmimi/m2: 860€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko.

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, shumë pranë qëndrës. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor, ka një sipërfaqe prej 72 m2. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë më kuzhinë të përbashkët, ka një koridor të bollshëm që ndan dhomat me njëra tjetren, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon edhe një post parkingu I cili është opsional për klientin. Apartamenti është në process hipotekimi. Cmimi 72.000 euro bashkë me post parking Cmimi 62.000 euro pa post parking

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 72
 • Siperfaqe neto : 72
You dont have any videos

Prona te ngjashme