• image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
 • image 72 880.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3257
 • Type: Apartment
 • 91.10m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Te “Spitali Amerikan 3”

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Golden Park, Te “Spitali Amerikan 3” Shitet apartament 2+1 në një kompleks shumë të mirë të Tiranës. Apartamenti është ndërtuar në një zonë të qetë dhe që të ofron shumë facilitete për një jetesë sa më komode. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndejie dhe ngrënie, një dhomë matrimoniale me tualetin përkatës, një dhomë gjumi për fëmijë, një tualet dhe një ballkon. Sipërfaqe totale është 91.1 m2, dhe ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor, I cili është në përfundim e sipër. Pronari ka bërë të gjitha punimet e brendshme vetë, si parket cilësor, sistem kondicionimi qëndror, dritare termike, pllaka dhe pajisje hidrosanitare cilësore si dhe sistem fshesë vakumi në të gjitha hapësirat I shtrirë nëpërmjet tubave të poshtëm etj. Orientimi jug-lindje Cmimi 800 euro/m2 Cmimi total 72.880 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 91.1
 • Siperfaqe neto : 91.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme