• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3256
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 5

Pranë zogut të zi jepet me qira apartament 1+1.

Pranë zogut të zi jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, ka nje sipërfaqe prej 60m2 dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar. Cmimi 320 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme