• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3255
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit.

Jepet me qira apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës. Organizohet në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti jepet I mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake. Çmimi:350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme