• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3254
 • Type: Apartment
 • 101.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira zyra tek Rruga e Kavajes.

Jepet me qira zyra tek Rruga e Kavajes. Zyra ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Ka një siperfaqe prej 101 m2 , është I organizuar në tre dhoma me sipërfaqe të konsiderueshme, dy tualete, një ballkon dhe një magazinë të shperndara me nje koridor te bollshem. Ndodhet ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e dytë te banimit. Zyrat jane me drite natyrale pasi preket nga drita e diellit gjate gjithe dites. Zyrat jane te mobiluara, te pajisura me sistem rrjeti per internetin, sistem kamerash në te gjithe mjediset, server. Mjediset e shkalleve jane te mirembajtura dhe te survejuara me kamera. Cmimi 7 Euro/m2 Cmimi total 700 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 101
 • Siperfaqe neto : 101
You dont have any videos

Prona te ngjashme