• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3253
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 14€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1

Jepet me qira ambient biznesi ne një zonë shumë të aksesueshme, në Rrugën e Elbasanit.

Jepet me qira ambient biznesi ne një zonë shumë të aksesueshme, në Rrugën e Elbasanit. Ambienti, momentalisht ështe restorant, është I mobiluar dhe në gjendje pune. Ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin 0. Ambjenti jepet sic është ne foto. Çmimi për qira 1300 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme