• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3252
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira Apartament 1+1 tek 21 Dhjetori.

Një apartament me dhomë gjumi jepet me qira në 2 Dhjetor. Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të arritshme shumë afër qendrës. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, me 70 m2. Isshtë i organizuar në një zonë të përbashkët të jetesës dhe ngrënies, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Banesa eshte e mobiluar. Cmimi 350 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme