• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3251
 • Type: Apartment
 • 59.00m2
 • Cmimi/m2: 6.7€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘’Frosina Plaku’’.

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘’Frosina Plaku’’. Apartamenti ndodhet ne katin e II-të të një pallati të ri me ashensor, ka një sipërfaqe prej 59 m2. Apartamenti është I rikonstruktuar i gjithi dhe është I pabanuar më parë. Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, një tualet dhe ballkon. Cmimi 400 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 59
 • Siperfaqe neto : 59
You dont have any videos

Prona te ngjashme