• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3250
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 1
 • 1
 • 6

Në Rrugën e Elbasanit, jepet me qira apartament 1+1.

Në Rrugën e Elbasanit, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon kondicioner per sistemin e ngrohje-ftohjes. Cmimi 400 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme