• image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
 • image 103 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3249
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Halili.

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Halili. Apartamenti ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri më ashensor, ka një sipërfaqe bruto 103 m2 dhe neto 95 m2. Eshtë I organizuar në një ambient ndenjie bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, njëra matrimoniale dhe një dhomë fëmijësh, tualet me ndricim natyral dhe ballkon. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 1000 euro/m2 Çmimi 103000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 103
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme