• image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
 • image 151 780.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3248
 • Type: Apartment
 • 110.20m2
 • Cmimi/m2: 1236€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 3

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori.

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e III-të të një pallati te ri.Ka një sipërfaqe bruto prej 122.8 m2 dhe neto 110.2 m2. Është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, ka shumë dritë dhe hapsirë, një tualet, një ballkon. Apartamenti eshte I pabanuar më pare dhe disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Cmimi 1236 euro/m2 Cmimi total 151.780 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 122.8
 • Siperfaqe neto : 110.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme