• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3247
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori.

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e V-të të një pallati te ri, në rrugë kryesore. Është I organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, ka shume drite dhe hapesire, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti eshte i gjithi i rinovuar dhe I pabanuar më parë, është në proces mobilimi. Cmimi 6000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme