• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3246
 • Type: Apartment
 • 122.00m2
 • Cmimi/m2: 8.1€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan në zonën e ‘’21 Dhjetorit’’.

Jepet me qira dyqan në zonën e ‘’21 Dhjetorit’’. Dyqani ka një siperfaqe 122m2. Ambjenti është në një vend te aksesueshme dhe është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Cmimi 1000 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 122
 • Siperfaqe neto : 122
You dont have any videos

Prona te ngjashme